Blas - facebook icon Blas - linkedin icon
HOME
BLOG
14.09.2023

Dlaczego warto kupić drzwi marki Blas?

Drzwi to element domu lub mieszkania, bez którego nie można się obejść. Drzwi zewnętrzne są niezbędną częścią stanowiącą wizytówkę, która prowadzi do przestrzeni mieszkalnej. Jednak gdy dochodzisz do momentu, w którym stajesz przed wyborem, jakie z nich wybrać, to możesz poczuć się jak we mgle. Na rynku jest ogrom producentów stolarki drzwiowej. Co chwila pojawiają się nowe warianty. Jedni stawiają na funkcjonalność, drudzy na odpowiednie parametry techniczne, a inni po prostu na wyjątkowy design. Czy znajdziemy firmę, która łączy wszystkie te cechy, a do tego jest marką rodzimą?

Drzwi dostępne od ręki.

My się nie chwalimy, my po prostu działamy

Pewnie zwróciłeś uwagę na tytuł naszego wpisu. Wyjaśniamy: nie zamierzamy się w nim chwalić. Wielu producentów obiecuje gruszki na wierzbie, co ma się nijak do ich działań. W dzisiejszym świecie chęć bycia na pierwszym miejscu spotyka się na każdym kroku. Często ma się wrażenie, że to istna sztuczność, która wabi klienta. Przez co daje mu produkt pozostawiający wiele do życzenia. Przykładów tego, że za piękną reklamą nie idzie jakość, jest bardzo dużo. Co w takim razie z autentycznością, dobrą jakością i ceną na każdą kieszeń? BLAS się tym nie chwali, po prostu działa i daje to w standardzie. Oto kilka dowodów na to.

Polski producent drzwi tworzący świadomie i ekologicznie

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji drzwi zewnętrznych stalowych. BLAS jest autorskim projektem dystrybutora DOORsystem. Pochodzimy z Milejowic, niewielkiej miejscowości pod Radomiem. Pozwala to kontrolować produkcję naszych drzwi na każdym etapie, mało tego — każdy detal jest pod naszą lupą. 

À propos detali – te, które składają się na nasz zestaw drzwiowy, pochodzą od polskich producentów, zlokalizowanych w różnych częściach naszego kraju. Kupując więc produkty BLAS, otrzymujesz drzwi zewnętrzne stalowe od stóp do głów polskie.

Oto kilka przykładów: 

 •  skrzydło i ościeżnica — lokalizacja: Skrzyszowo, woj. małopolskie (firma CAPEK), 
 • klamki — lokalizacja: Chełmno, woj. kujawsko-pomorskie (firma MEDOS),
 • wkładki — lokalizacja: Sułkowice, woj. małopolskie (firma ALUBRAS),
 • ramki INOX — lokalizacja: Sosnowiec, woj. śląskie (firma HEMPEL), 
 • ramki PCV i pakiety szybowe — lokalizacja: Częstochowa, woj. śląskie (firma WITRONA),
 • dyble montażowe — lokalizacja: Wrocław, woj. dolnośląskie (firma SELENA),
 • taśmy montażowe – lokalizacja: Nadarzyn, woj. mazowieckie (firma 3M). 

To nie koniec polskich korzeni wpisanych w naszą firmę. BLAS jako producent stalowych drzwi wejściowych wyrósł na fundamencie DOORsystem. To polski dystrybutor drzwi zewnętrznych oraz drzwi wewnętrznych, współpracujący od wielu już lat z krajowymi, jak i zagranicznymi producentami oraz klientami. Pozwoliło to nam czerpać wiedzę i doświadczenie nabywane przez długi czas.

Drzwi wejściowe do domu dopasowane do Twoich potrzeb.

Choć produkcja i składanie drzwi BLAS odbywa się w Milejowicach, nasz zasięg sprzedażowy obejmuje całą wschodnią stronę kraju. Nie posiadamy swojego własnego sklepu, ale za to (jak większość producentów) współpracujemy z salonami sprzedaży.

W aż w 500 punktach na terenie Polski znajdziesz nasze drzwi. Jako producent stalowych drzwi zewnętrznych w każdym z salonów oferujemy nie tylko nasze produkty, ale także fachowe doradztwo, proste rozwiązania, by po prostu z naszymi drzwiami mieszkało się lepiej, wygodniej i bezpieczniej. 

BLAS jako producent drzwi zewnętrznych dba o środowisko naturalne. Optymalnie gospodarując materiałami, czujemy się odpowiedzialni ekologicznie, a także społecznie. W jaki sposób? Nasze drzwi pakujemy w te same kartony, w których wcześniej znajdowały się nasze półprodukty. Przez to dajemy im kolejne  życie! W naszym magazynie mamy miejsce, w którym składujemy użyte kartony, a przy kolejnej dostawie wprawiamy je w ruch.

Drzwi zewnętrzne - 4 funkcjonalne kolekcje

Wiedząc już, że drzwi zewnętrzne stalowe to nasza specjalność, mamy dla Ciebie dość szokującą wiadomość. W naszej ofercie dostępne są 4 designerskie, funkcjonalne, a do tego praktyczne kolekcje: TUREN, STARK, BASTION i PRESTON. Dlaczego tylko 4? Ponieważ tylko tyle i „aż” tyle wystarczy, by znaleźć idealne drzwi do domu. 

Nasze drzwi są przeznaczone głównie do domu, ale w mieszkaniu również świetnie się odnajdą, jako wewnętrzlokalowe – STARK. Jako drzwi do domu proponujemy kolekcję TUREN, BASTION i PRESTON. Każda z kolekcji różni się między sobą innymi parametrami technicznymi, jak: rozmiarem, grubością, rodzajem zamka, wariantem oklein, typem szklenia, a także funkcjonalnością oraz stylem.

Jako że BLAS to producent drzwi zewnętrznych kwestie techniczne stawiamy na pierwszym miejscu, dopiero po nich przechodzimy do designu. Takie działanie pozwala nam na stworzenie idealnych drzwi zewnętrznych.

Działamy na liczbach

Przywiązujemy ogromną wagę do produktów, które tworzymy i to, jakie powinny być, by w domu mieszkało Ci się lepiej. Równie ważne są dla nas liczby.  Zmieniając kolor okleiny, dodając przeszklenie czy tłoczenie, możemy stworzyć nawet 150 modeli drzwi zewnętrznych. A dokładnie? Otóż każdą z kolekcji możesz dowolnie modyfikować. Taka personalizacja daje morze możliwości. Dorzucając intarsje, czy ramkę przyszybową w zupełnie innym odcieniu, niż okleina otrzymujesz drzwi dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłeś. Wybierasz według własnych preferencji.

Wspomniana wyżej liczba 4 ma w BLAS jeszcze jedno szczególne znaczenie. Dotyczy ona personalizacji drzwi. A dokładnie? Odbywa się ona w 4 prostych krokach, co skraca niemal do minimum nie tylko czas realizacji, ale dobór poszczególnych elementów. Zamawiając nasze drzwi zewnętrzne jedyne, co musisz zrobić to:

 1. Wskazać kolekcję, która Cię interesuje.
 2. Wybrać rozmiar drzwi pasujący do otworu w ścianie Twojego domu.
 3. Dobrać kolor drzwi, komponujący się z Twoim gustem.
 4. Określić wyposażenie opcjonalne, takie jak przetłoczenia, aplikacje czy przeszklenia.

Te cztery proste kroki nie komplikują, a ułatwiają wybór tych jedynych drzwi zewnętrznych do Twojego domu lub mieszkania.

Dorzućmy do tego jedyną na rynku 3-letnią gwarancję w standardzie idącą w parze z niezwykle szybkim czasem realizacji. Jakim? Wynosi on zaledwie 24 h, bo posiadamy spore zaplecze magazynowe, gdzie na stanie mamy ponad 10 000 skrzydeł drzwiowych dostępnych od ręki. Mało tego, nasz park maszynowy ma spore możliwości. Przestrzeń magazynowa BLAS jest pokaźna, a flota firmowych aut to istna stajnia, w której grzeją się samochody dostawcze, by dotrzeć na czas z Twoim zamówieniem. 

Drzwi zewnętrzne stalowe - kompletność w standardzie na najwyższym poziomie

Wybierając dobre drzwi zewnętrzne stalowe i to w dobrej cenie, otrzymujesz od nas pełny komplet produktów do zamontowania: skrzydło drzwiowe, złożoną ościeżnicę wyposażoną w próg systemowy i uszczelkę, klamkę, wkładkę klucz/klucz, dyble montażowe, nawierty pod klamkę, by łatwiej było z montażem. Dopełnieniem zestawu jest wizjer szerokokątny, któremu nie umknie żaden szczegół znajdujący się przed drzwiami. 

Zewnętrzne drzwi od BLAS - kreujemy wyjątkowy fanpage

Mamy swój fanpage, który co rusz wzbogacany nowinkami produktowymi z naszej oferty. To nie wszystko. To miejsce, w którym dzielimy się cennymi wskazówkami, np. dotyczącymi tego, jak konserwować drzwi zewnętrzne metalowe i zapobiegać ich uszkodzeniu? lub jaki kolor drzwi do domu wybrać .

Dodatkowo, na fanpage’u opowiadamy o tym, jak krok po kroku powstają poszczególne półprodukty do naszych drzwi, celebrujemy święta nietypowe, których w naszym BLASowym kalendarzu jest niemało, a do tego czerpiemy inspirację z naszych brand hero, czyli: Pani Estetki, Pana Doradcy i Pana Fachowca, którzy okraszają cały fanpage swoimi fachowymi wskazówkami. A tak przy okazji, czy znasz ich?

Nasi eksperci pomogą Ci dokonać wyboru drzwi idealnych. Złóż zamówienie u jednego z naszych przedstawicieli.

Nie zapomnijmy o DOORsystem, bez którego BLAS, by nie istniał. Dla Partnerów Biznesowych oraz klientów, którzy odwiedzą stronę www, przygotowany jest także newsletter, który pojawia się cyklicznie w skrzynkach mailowych. W nim:

 • newsy o zmianach cenowych,
 • najświeższe oferty,
 • aktualności z obszaru nowych katalogów,
 • eksperckie porady, fachowe wskazówki,
 • wiele marketingowych podpowiedzi,
 • rozmaitości wprost z firmowego bloga.

Warto też dodać, że i DOORsystem ma swój fanpage na Facebooku pełen wielu fachowych treści, biznesowych rozwiązań, a także doradztwa oraz marketingowych smaczków, jak na dystrybutora drzwi renomowanych firm przystało.

Mamy nadzieję, że nasz wpis, choć częściowo odpowiedział na pytanie: dlaczego warto kupić drzwi marki BLAS. Jeśli jednak nie do końca, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem lub odwiedzenia jednego z salonów, w których będziesz mógł poznać osobiście nasze drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe do domu.


Drzwi wejściowe od BLAS to elementy, które po prostu odnajdą się w każdym otoczeniu, stylu i różnorodnej aranżacji.

Po prostu - skontaktuj się z nami
Masz pytania dotyczące oferty lub zamówienia?
Zatem śmiało, skontaktuj się z nami. Wypełnij pola poniższego formularza, a w temacie nakreśl charakter problemu.
Adres Milejowice k/ Radomia
ul. Jaworowa 7B, 26-652 Zakrzew
Godziny otwarcia
pon-pt
8:00 - 16:00
sob
Nieczynne
Formularz kontaktowy