Blas - facebook icon Blas - linkedin icon
Blas - arrow Icon

Kim jesteśmy? Producentem drzwi zewnętrznych stalowych, który zmienia spojrzenie na ten rynek.

Gdy inni komplikują, my ułatwiamy. Tak, by żyło się prościej i przyjemniej.

Jesteśmy naj. Po prostu. Bo dostarczając produkt, odpowiadamy również na wszystkie kluczowe potrzeby.

Dajemy proste, sprawdzone i kompletne rozwiązania, a sam produkt obejmujemy wydłużoną (3-letnią) gwarancją.

Po co komplikować?

To pytanie, które stawiamy sobie za każdym razem, gdy widzimy, jak działa rynek stolarki otworowej. Prosto, szybko i solidnie – to nasze cele.

Dlatego też nasze drzwi to 4 kolekcje drzwi zewnętrznych stalowych, które pozwalają na szereg kombinacji. Ty personalizujesz, a my w 24h realizujemy Twoje zamówienie.

Jak to się dzieje, że otrzymujemy produkt tak szybko? Ponieważ działamy na gotowych formatach/wzorach, które z łatwością dostosowujemy do preferencji Klienta. Te wzory to wypracowane przez nas rozwiązania, które nigdy nie zawodzą. Wierzymy, że sprawdzony oznacza lepszy, szybszy i bezpieczniejszy.

 

Po prostu – tacy jesteśmy

Estetyka, prostota, fachowe podejście - to coś, co nas określa. Dlatego postanowiliśmy nadać im ludzkie twarze, tak by profesjonalnie doradzać i w sposób przyjemny wprowadzić Cię w świat drzwi zewnętrznych stalowych .

Pani Estetka

Jedną z cech naszych drzwi jest estetyka. Swoją drogą idąca ramię w ramię z dobrym gustem i prostotą. Wierzymy, że minimalistyczne rozwiązania to coś, co wprowadza harmonię. To coś, co godzi się z każdym wewnętrznym stylem.

Mężczyźni wciąż o tej technice, a ja o estetyce z ukłonem dla wszystkich Pań, które do nas zaglądają. Służę radą jak dobierać drzwi do danego wnętrza, tak by Twój dom czy mieszkanie intrygowało już od samego wejścia.
Pan Doradca

Wolisz gruszki na wierzbie czy szyszki na sośnie? My wolimy, gdy inni mówią wprost, dlatego tylko taką ścieżką podążamy. W BLAS skupiamy się na Twojej potrzebie. A o drzwiach mówimy konkretnie i szczerze.

Spoczywa na Tobie widmo nowych drzwi? Ale gdy przypomnisz sobie historię z nowymi drzwiami sąsiada w roli głównej, to aż wolisz o tym nie myśleć? Tak się składa, że może być prościej. Z drzwiami BLAS sam stwierdzisz, że nie warto było panikować.

…A sąsiad mógł nie komplikować ;)
Pan Fachowiec

Gdy inni komplikują, my upraszczamy. By żyło się prościej i lepiej. Bo i po co komplikować? Krótki czas na realizację, mobilny serwis, a do tego udogodnienia ułatwiające montaż. Tylko tyle (i aż tyle), by osiągnąć pełnię zadowolenia.

Nie szukam dziury w całym. Szukam właściwych rozwiązań. Odpowiadam za szereg udogodnień, którymi z chęcią dzielę się z innymi.
Po prostu – skontaktuj się z nami
Masz pytania dotyczące oferty lub zamówienia?
Zatem śmiało, skontaktuj się z nami. Wypełnij pola poniższego formularza, a w temacie nakreśl charakter problemu.
Adres Milejowice k/ Radomia
ul. Jaworowa 7B, 26-652 Zakrzew
Godziny otwarcia
pon-pt
8:00 - 16:00
sob
Nieczynne
Formularz kontaktowy