Blas - facebook icon Blas - linkedin icon
HOME
BLOG
13.12.2022

Polski producent drzwi zewnętrznych. BLAS – poznaj nas bliżej

Kupując drzwi zewnętrzne, pewnie niejednokrotnie zastanawiasz się nad ich solidnością. Ładnie wyglądają, parametry techniczne spełniają, ale czy będą służyły na lata? W BLAS stawiamy przede wszystkim na jakość, która idzie w parze z dobrą (a nie wygórowaną) ceną. Do tego 3 lata gwarancji w standardzie. Chyba brzmi dobrze, prawda? Zatem poznaj i nas i nasze drzwi bliżej.

Produkujemy lokalnie i działamy odpowiedzialnie

Na wstępie wypadałoby się przedstawić. Zatem witaj! Jesteśmy producentem drzwi zewnętrznych stalowych i pochodzimy z Milejowic. Wiesz, to taka niewielka miejscowość znajdująca się pod Radomiem. To właśnie tam odbywa się cała produkcja drzwi zewnętrznych, dzięki czemu każdy szczegół, każdy detal mamy pod kontrolą.

To, co nas wyróżnia to fakt, że współpracujemy tylko z rodzimymi podwykonawcami. Przy produkcji drzwi zewnętrznych korzystamy z części pochodzących z różnych regionów Polski. Przykładowo:

⚪ Skrzydło i ościeżnica - ze Skrzyszowa, woj. małopolskie (firma CAPEK) 

🔴 Klamki - z Chełmna, woj. kujawsko-pomorskie (firma MEDOS) 

⚪ Wkładki - z Sułkowic, woj. małopolskie (firma ALUBRAS) 

🔴 Ramki INOX - z Sosnowca, woj. śląskie (firma HEMPEL) 

⚪ Ramki PCV i pakiety szybowe - z Częstochowy, woj. śląskie (firma WITRONA)

🔴 Dyble montażowe - z Wrocławia, woj. dolnośląskie (firma SELENA) 

⚪ Taśmy montażowe - z Nadarzyna, woj. mazowieckie (firma 3M). 

Jako polski producent drzwi zewnętrznych czujemy się odpowiedzialni za naszą gospodarkę, dlatego tak chętnie ją wspieramy. Poza tym równie mocno czujemy się odpowiedzialni za środowisko, dlatego nasze drzwi pakujemy w użyte już wcześniej kartony.

Drzwi zewnętrzne na wyciągnięcie ręki

Choć produkcja i składanie drzwi odbywa się w Milejowicach, nasz zasięg sprzedażowy obejmuje całą wschodnią Polskę. Nasze produkty są dostępne w kilkudziesięciu punktach, a ich rozkład możesz poznać zaglądając do sekcji Dla dystrybutorów.

drzwi wejściowe BLAS
drzwi zewnętrzne BLAS - zasięg terytorialny

Drzwi wejściowe oparte o trzy kolekcje

No dobra. Wiesz już, że zajmujemy się produkcją drzwi zewnętrznych metalowych. Ale jeszcze nie wiesz, że... znajdziesz u nas tylko 3 kolekcje.

Tak, dobrze widzisz. Tylko 3 kolekcje, bo tylko tyle potrzeba, aby znaleźć drzwi idealne. Ale o tym przekonasz się za chwilę.

Nasze kolekcje tworzy GOLIAT, BASTION i PRESTON, a każda z nich różni się innymi parametrami technicznymi.

To, co je różni to:

  • dostępność oklein
  • rozmiar skrzydła
  • grubość
  • a także zamek.
parametry drzwi zewnętrznych BLAS
parametry drzwi zewnętrznych BLAS

Nasze drzwi są przeznaczone głównie do domu, a także do mieszkań, jako wewnętrzklatkowe. Jako drzwi do domu dedykujemy kolekcję BASTION, GOLIAT i PRESTON, natomiast do mieszkań - kolekcję BASTION w wersji pełnej.

Drzwi zewnętrzne z dowolnością konfiguracji

Pamiętasz jeszcze tylko skromną 3 przed kolekcjami? No to teraz dorzucimy nieco wyższą liczbę. Bo na nasze drzwi zewnętrzne składa się aż 150 modeli. Jak to możliwe? Otóż każdą z kolekcji możesz dowolnie modyfikować. Dorzucając intarsje, zmieniając kolor okleiny, dodając przeszklenie, tłoczenie czy ramkę przyszybową w zupełnie innym odcieniu, niż okleina.

przykład konfiguracji kolekcji PRESTON

polski producent drzwi BLAS
polski producent drzwi zewnętrznych BLAS
asortyment producenta drzwi BLAS

Drzwi zewnętrzne z pełnym wyposażeniem w standardzie

To, co nas wyróżnia to także pełne wyposażenie w standardzie. Co to oznacza?

  • złożona ościeżnica wyposażona w próg systemowy i uszczelkę
  • wkładki w systemie jednego klucza
  • klamka
  • dyble montażowe
  • nawierty pod klamki DUBLIN

Poza tym dajemy Ci 3-letnią gwarancję w standardzie i niezwykle szybki czas realizacji. A co to z kolei oznacza? Nawet 24h, bo posiadamy spore zaplecze magazynowe, gdzie mamy ponad 10 000 sztuk drzwi na stanie.

Funkcjonalne drzwi zewnętrzne o dobrych parametrach technicznych

Technologia, z jaką uzyskujemy nasze drzwi, pozwala na dobry współczynnik przenikania ciepła. Oczywiście zależy on od  grubości skrzydła (a więc kolekcji) i może być dodatkowo wzmocniony przy użyciu naszej specjalnej ościeżnicy termo.

Ościeżnica termo wykonana jest z drewna klejonego sosnowego, pokryta kształtownikiem aluminiowym oklejonym okleiną PCV w kolorze skrzydła, a także wyposażona w próg aluminowy z wkładką termiczną lub stalowy. Najważniejsze korzyści, które dzięki niej zyskujesz to czas (łatwy i szybki montaż) oraz energia (mniejsze straty ciepła – parametr przenikalności cieplnej niższy o 0,1 W(m2 *K)).

przykłady przenikalności cieplnej w różnych kolekcjach

KOLEKCJA GOLIAT i PRESTON

przenikalność cieplna

KOLEKCJA BASTION

przenikalność cieplna

Podsumowanie

Jak widzisz, w ofercie polskich producentów również można spotkać drzwi o wysokiej estetyce, z dobrymi parametrami technicznymi i przede wszystkim - z wysokiej jakości materiałów. Naszą ofertę tworzą tylko trwałe rozwiązania, których jesteśmy tak pewni, że udzielamy na nie wydłużonej gwarancji.

Drzwi BLAS to przede wszystkim prostota i pełne wyposażenie w standardzie. Powstaliśmy po to, by upraszczać i w pełni sprostać oczekiwaniom klientów. 

Po prostu - skontaktuj się z nami
Masz pytania dotyczące oferty lub zamówienia?
Zatem śmiało, skontaktuj się z nami. Wypełnij pola poniższego formularza, a w temacie nakreśl charakter problemu.
Adres Milejowice k/ Radomia
ul. Jaworowa 7B, 26-652 Zakrzew
Godziny otwarcia
pon-pt
8:00 - 16:00
sob
Nieczynne
Formularz kontaktowy