Blas - facebook icon Blas - linkedin icon
HOME
BLOG
11.08.2023

Drzwi zewnętrzne Blas — gdzie kupić?

Drzwi do domu lub mieszkania to jeden z najważniejszych elementów naszych czterech kątów. Wybór odpowiednich drzwi wejściowych jest nie lada wyzwaniem, bo na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w produkcji stolarki drzwiowej. Czy wyszukać wyjątkowe drzwi, czy te funkcjonalne i trwałe? A może takie i takie? Bardzo często można się pogubić w tym morzu wielorakich wariantów. Jaki kurs obrać w znalezieniu tych właściwych i gdzie je kupić? Podpowiadamy w naszym najnowszym artykule.

Drzwi wejściowe wizytówką twojego domu.

Możliwości kupna drzwi zewnętrznych

Rynek stolarki drzwiowej jest bardzo rozwinięty. Producenci drzwi zewnętrznych prześcigają się w możliwościach, jakie dają swoim klientom. To nie tylko opcja zakupu skrzydła drzwiowego i ościeżnicy, ale także okuć, czy innych elementów wraz z samym montażem proponowanym przez fachowców danej firmy.

Drzwi wejściowe

Zatrzymajmy się przy tym, gdzie kupić drzwi zewnętrzne. Jako klient masz przed sobą kilka opcji:

Sklepy stacjonarne

Markety budowlane, lokalne sklepy z asortymentem wykończenia wnętrz, a także salony firmowe znajdujące się w danym województwie lub okręgu sprzedażowym firmy. 

Lista dystrybutorów marki BLAS

Sklepy internetowe

Strony internetowe, poprzez które sprzedawcy oferują wiele możliwości wyboru drzwi zewnętrznych, to np. duże i popularne platformy e-handlu oraz sprzedawcy indywidualni prowadzący sprzedaż online. Jednak w  przypadku tych drugich dobrze jest sprawdzić ich wiarygodność oraz czy produkty, które oferują, są oryginalne i wprost od producenta.

Dystrybutorzy

Na rynku jest sporo marek produkujących drzwi zewnętrzne. Współpracują one z przedstawicielami handlowymi, którzy zajmują się nie tylko sprzedażą i dostawą ich produktów do określonych punktów sprzedaży, ale także są wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia. Dodatkowo dają możliwość opieki około sprzedażowej oraz w odniesieniu do salonów sprzedaży – szeroko pojętego wsparcia marketingowego. Masz także możliwość kontaktu z daną firmą i otrzymania informacji, czy w danym regionie kraju posiadają oni swoich przedstawicieli handlowych, którzy dostarczą drzwi zewnętrzne dokładnie takie, jakie sobie wybrałeś. Wśród tych wszystkich firm są też i takie, które jako producenci drzwi zewnętrznych powstali na fundamencie wcześniejszych działań dystrybutorskich. Mało tego, tymi podwalinami są także: rodzinnie prowadzona firma i wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami. 

Świetnym przykładem takiej marki, której drzwi to wysokiej jakości produkty idące w parze z partnerskim podejściem do klienta jest BLAS. 

Drzwi wejściowe do domu marki BLAS. Mapa dystrybutorów.

Drzwi zewnętrzne stalowe - Polska marka

Dla BLAS kupno drzwi to nie jedyny cel. Jako polska marka, która powstała na gruncie rodzinnej firmy, ma solidne fundamenty. Jest ona autorskim projektem DOORsystem, wieloletniego dystrybutora stolarki drzwiowej renomowanych producentów. Bogate doświadczenie i współpraca z klientami na przestrzeni lat, pozwoliły stworzyć grunt pod powstanie marki BLAS.

Zewnętrzne drzwi wejściowe tej firmy są więc produkowane w Polsce.

A gdzie dokładnie? Poszczególne komponenty drzwi (tj. zamki, wkładki, klamki, okucia) pochodzą od krajowych producentów, natomiast finalnie, są montowane w Milejowicach, pod Radomiem. Tworzą one tym samym kompletny zestaw – polski od samego progu, po górną część ościeżnicy i skrzydła. 

BLAS produkując lokalnie ma pod kontrolą cały proces produkcyjny. Oczywiste jest więc, że każdy element jest nie tylko trafnie dobrany, ale składa się na estetyczną całość produktu. Wspierając przy tym rodzime firmy, dostarczające poszczególnych elementów, marka tworzy ostatecznie produkt wysokiej jakości. 


Rozbudowana sieć dystrybutorów 

Marka BLAS nie posiada swojego markowego sklepu. Współpracuje za to z salonami sprzedaży, podobnie jak większość producentów z branży stolarki otworowej.

Firma ma rozbudowane działania dystrybucyjne opierające się nie tylko na zaopatrywaniu w produkty poszczególnych punktów sprzedaży, znajdujących się w 95 miejscach w całej Polsce, ale także fachowym doradztwie i serwisie na najwyższym poziomie. 

Jak widać, szeroka sieć dystrybutorów pozwala firmie być w każdym województwie i to w kilku jego miejscach. Jednak nie zdradzimy wszystkich szczegółów, a odsyłamy do strony producenta, by poznać pełną listę salonów jego dystrybutorów Dystrybutorzy - Blas .

Chcąc więc kupić drzwi zewnętrzne BLAS do swojego domu masz je niemal na wyciągnięcie ręki. Przedstawiciele DOORsystem są w stałym kontakcie z każdym z salonów. Mało tego, ten kontakt to relacja oparta na fachowości, doradztwie, wsparciu marketingowym, a przede wszystkim partnerstwie. Pokazuje ona, jak ważny jest dla nich zarówno salon sprzedaży, jak i każdy klient indywidualny.

Pełne wsparcie

Kupując drzwi zewnętrzne do swojego domu, masz możliwość odwiedzenia punktu, będącego autoryzowanym salonem sprzedaży drzwi BLAS. Na miejscu nie tylko zobaczysz je na własne oczy i ocenisz, jakie są na żywo, ale także porozmawiasz ze sprzedawcami-ekspertami z zakresu tego elementu wykończenia wnętrz. Jako klient otrzymasz również pełne wsparcie w realizacji zamówienia, bo:

  • firma jest liderem cenowym na rynku stolarki drzwiowej,
  • to rodzima marka, która wyrosła na polskim rynku i solidnych fundamentach DOORsystem,
  • masz dostęp do drzwi tworzonych według najnowszych trendów (pod względem detali wykończenia czy koloru), ale i mających wiele funkcjonalności (jak: dźwiękoszczelność, antywłamaniowość, odporność na warunki atmosferyczne),
  • kupując drzwi, otrzymujesz kompletność zestawu,
  • w 4 prostych krokach zamawiasz wybrany przez Ciebie model,
  • ponad 10 000 sztuk drzwi dostępnych jest od ręki, 
  • czas realizacji zamówienia trwa zaledwie 24 h,
  • gwarancja na komplet drzwiowy wynosi aż 3 lata.

Jednym z takich punktów sprzedaży oferujących drzwi wejściowe BLAS jest salon ERPO – znajdujący się w Radomiu. To miejsce stało się przestrzenią, w której o drzwiach tej marki można dowiedzieć się niemało, tym bardziej że team stanowią profesjonaliści w dziedzinie stolarki drzwiowej, podchodzący do swojego zajęcia z pasją i entuzjazmem. Team ERPO, który doradzi, podpowie i wskaże proste rozwiązania, byś Ty jako klient czuł wsparcie na każdym etapie realizacji swojego zamówienia. Wchodząc więc do salonu, masz dostęp do wielu modeli drzwi zewnętrznych BLAS (drzwi dostępne), które: możesz obejrzeć na żywo, dopytać o szczegóły, a także dowiedzieć się o szeregu możliwości w standardzie, wielu opcjach dodatkowych czy najnowszych produktach tej marki. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem drzwi zewnętrznych stalowych. Poznasz w nim nasze 4 kolekcje, ich dokładne parametry techniczne. W naszej ofercie odnajdziesz drzwi zewnętrzne do każdego domu, stworzysz komplet według własnych preferencji.

Drzwi satalowe do twojego domu.

Po prostu - skontaktuj się z nami
Masz pytania dotyczące oferty lub zamówienia?
Zatem śmiało, skontaktuj się z nami. Wypełnij pola poniższego formularza, a w temacie nakreśl charakter problemu.
Adres Milejowice k/ Radomia
ul. Jaworowa 7B, 26-652 Zakrzew
Godziny otwarcia
pon-pt
8:00 - 16:00
sob
Nieczynne
Formularz kontaktowy