Blas - facebook icon Blas - linkedin icon
HOME
BLOG
04.04.2024

Drzwi antracytowe. Poznaj 7 naszych propozycji

Jeśli jesteś na etapie remontu, wykańczania mieszkania lub domu, z pewnością stajesz przed decyzją o zakupie drzwi zewnętrznych. Pozostaje jednak pytanie - czym się kierować, żeby spośród dostępnych na rynku rozwiązań wybrać to, co najlepsze? Z całą pewnością powinieneś wziąć pod uwagę takie aspekty jak: współczynnik przenikalności cieplnej, izolacja akustyczna czy wytrzymałość materiału. Jednak my dziś skupimy się na aspekcie wizualnym, tak byś od wejścia zaskakiwał gości.

Zanim jednak przedstawimy Ci konkrety, opierając się na poszczególnych modelach naszej marki, pozwól, że nieco Ci ją przybliżymy. W BLAS bowiem możesz dowolnie konfigurować skrzydło na bazie naszych kolekcji pod kątem przeszkleń, przetłoczeń, kolorów czy intarsji.

Drzwi stalowe BLAS - 4 kolekcje, 150 modeli

O tym, że drzwi zewnętrzne BLAS mają doskonałe właściwości techniczne, nie trzeba nikogo przekonywać. Świetną jakość potwierdza wydłużona, 3-letnia gwarancja, której udzielamy w standardzie. Z kolei bogata oferta, na którą składają się 4 kolekcje (TAURON, STARK, PRESTON i BASTION) z ponad 150 modelami drzwi sprawia, że każdy klient może wybrać produkt wpasowujący się w jego gust. Wśród różnorodnych propozycji pięknym wyglądem wyróżniają się drzwi w kolorze antracytowym, które nota bene, od dłuższego czasu są w trendzie.

Drzwi antracytowe dzięki wyrazistej barwie szarości wpadającej w grafit są niesamowicie eleganckie i ponadczasowe. Nic więc dziwnego, że już tak długo, wiodą prym w statystyce sprzedażowej. Jednocześnie, w BLAS dzięki urozmaiconym wzorom skrzydeł, dopasowują się do rozmaitej architektury. Pasują zarówno do tradycyjnych domów, jak i nowoczesnych brył budynków. A także sprawdzają się jako drzwi wewnątrzklatkowe.

Drzwi zewnętrzne TUREN PALO 2

Drzwi stalowe PALO 2 z kolekcji GOLIAT to propozycja dla osób szukających nowoczesnych, ale ponadczasowych rozwiązań. Charakteru drzwiom dodaje pionowe przeszklenie oraz poziome, metalowe zdobienie w kształcie wąskich linii. Szerokości skrzydła dostępne w tym modelu to 90 cm.

Drzwi wejściowe BASTION FALA S

Drzwi zewnętrzne z kolekcji BASTION, model FALA S to propozycja dla osób poszukujących nawiązań do stylu marynistycznego. Przeszklenie w kształcie fali, ozdobione prostokątnym tłoczeniem, przywodzi skojarzenia z morskim klimatem. Dostępne rozmiary (szerokości skrzydła) to 80 i 90 cm.

drzwi zewnętrzne antracytowe

Drzwi zewnętrzne antracyt BASTION SULA 0

Drzwi jednoskrzydłowe SULA 0 z kolekcji BASTION przypadną do gustu klientom stawiającym na minimalizm i lubiącym zabawę formą. Nietypowe, bo półkoliste przeszklenie to jedyne zdobienie skrzydła drzwi, nadające całości unikatowego, nowoczesnego wyglądu. Model dostępny jest w rozmiarze 80, 90 i 100 cm.

Drzwi jednoskrzydłowe tłoczone BASTION SLIM 0 T2

Drzwi zewnętrzne z kolekcji BASTION, model SLIM 0 T2 są rozwiązaniem skrojonym na miarę klientów lubiących tradycyjny styl. Pionowe przeszklenie wraz z tłoczeniami poziomymi sprawiają, że model doskonale wpasuje się w większość klasycznych brył budynków. Drzwi stalowe SLIM O T2 występują w dwóch rozmiarach, tj. o szerokości skrzydła 80 i 90 cm.

Drzwi zewnętrzne antracyt. Kolekcja BASTION, model LUKA 0

Osobom, które stawiają na proste, a przy tym łatwe do utrzymania w czystości rozwiązania, przypadną do gustu drzwi jednoskrzydłowe LUKA 0 z kolekcji BASTION. To model bez tłoczeń i przeszkleń. Jedyną ozdobą jest tu metalowa, półokrągła, wąska linia, przebiegająca przez całą długość skrzydła. Drzwi zewnętrzne LUKA 0 idealnie uzupełnią nowoczesne bryły budynków. Dostępne rozmiary (szerokości skrzydła) to 80, 90 i 100 cm.

Drzwi zewnętrzne antracyt BASTION SEBA S

Drzwi zewnętrzne z kolekcji BASTION, model SEBA S pokochają wielbiciele prostych form i minimalistycznych rozwiązań. Prostokątne przeszklenie, biegnące wzdłuż skrzydła, uzupełnione metalowymi ozdobami na końcach, nadaje drzwiom niepowtarzalnego charakteru. Dostępne rozmiary (szerokości skrzydła) to 80, 90 i 100 cm.

Drzwi zewnętrzne stalowe BASTION T1 PEŁNE

W kategorii drzwi pełnych nowoczesną propozycją jest model PEŁNE z kolekcji BASTION. Delikatne, geometryczne tłoczenia - półokrągła linia, stykającą się z drobnymi, poziomymi daje wrażenie czystości formy. Dostępne rozmiary (szerokości skrzydła) to 80 i 90 cm.

drzwi antracytowe

Więcej informacji o drzwiach marki BLAS wyszukasz na stronie firmowej. W zakładce "do pobrania" czeka na Ciebie nowy katalog drzwi stalowych, w którym znajdziesz zarówno drzwi jednoskrzydłowe tłoczone, jak i minimalistyczne propozycje. Poznaj wszystkie modele oraz dostępne opcje konfiguracji i wybierz drzwi zewnętrzne skrojone na miarę Twoich potrzeb!

ZOBACZ NASZ PEŁEN KATALOG >>

Drzwi BLAS to nie tylko skrzydło, ale i ... wszystko!

Na sam koniec warto dodać, że wszystkie drzwi BLAS są wyposażone w elementy uzupełniające. Oznacza to, że w skład gotowego, podstawowego zestawu wchodzą: skrzydło, ościeżnica metalowa, klamka, wkładka, próg aluminiowy lub stalowy oraz akcesoria montażowe (dyble, zaślepki). Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu nie musisz martwić się poszukiwaniem akcesoriów pasujących do skrzydła drzwi. Wszystkie potrzebne i - co najważniejsze - współgrające ze sobą dodatki, otrzymujesz w jednym miejscu. Dużym ułatwieniem jest również możliwość dowolnego modyfikowania akcesoriów oraz dobrania dodatkowych elementów, takich jak ościeżnica termo (czyli ościeżnica metalowa z klejonego drewna sosnowego) czy elektrozaczepy. Możesz także wybrać wzmocnioną wkładkę patentową o właściwościach antywłamaniowych. 

Po prostu - skontaktuj się z nami
Masz pytania dotyczące oferty lub zamówienia?
Zatem śmiało, skontaktuj się z nami. Wypełnij pola poniższego formularza, a w temacie nakreśl charakter problemu.
Adres Milejowice k/ Radomia
ul. Jaworowa 7B, 26-652 Zakrzew
Godziny otwarcia
pon-pt
8:00 - 16:00
sob
Nieczynne
Formularz kontaktowy